70288-86-7 ایورمکتین API مواد خام استرومکتول پودر سفید ایورمکتین-کلروسولون

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: XABC
گواهی: ISO
شماره مدل: XABC2099
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 گرم
قیمت: 160$-280$/kg
جزئیات بسته بندی: کیسه فویل آلومینیومی، بشکه کاغذ
زمان تحویل: 5-20 روز
شرایط پرداخت: T/T،، L/C
قابلیت ارائه: 1000 کیلوگرم در ماه
نام محصول: ایورمکتین ظاهر: پودر سفید
سنجش: 99% ماندگاری: 2 سال
گواهی: ISO CAS: 70288-86-7
نمونه: نمونه Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.110.54: 100 گرم
MF: C95H146O28

XABC Supply با کیفیت بالا با کیفیت بالا Merctizan Ivermectin Ivermectin Human Ivermectin Pharmaceutical
 

 

70288-86-7 ایورمکتین API مواد خام استرومکتول پودر سفید ایورمکتین-کلروسولون 0

 

ایورمکتینبه طور گسترده در گاو، گوسفند، اسب، خوک، نماتد دستگاه گوارش، نماتد ریه و بندپایان انگلی، نماتد روده سگ، کنه گوش، کنه گال، کرم ابریشم و میکروفیلاریا، نماتدهای دستگاه گوارش و انگل های خارجی و طیور استفاده می شود.این محصول متعلق به انگل های مقاوم به دارو با طیف وسیع است.

 

ایورمکتین برای انواع بسیاری از چرخه زندگی نماتدها (اما نه همه نماتدها) نقش دارد.برای microfilariae filaria دم ظرف به طور موثر، اما برای کرم های بالغ.زیرا فقط در مدفوع روده کرم های گرد نیز موثر هستند.

 

اگر نتوانستید محصول مورد نظر خود را در فروشگاه ما پیدا کنید، شاید ما محصول کامل را آپلود نکرده باشیم، لطفاً از طرق مختلف با ما تماس بگیرید.اگر می خواهید محصول مورد نظر خود را سفارشی و پردازش کنید، لطفاً برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

نام محصول: ایورمکتین رنگ: سفید
خلوص: 99% حلالیت: محلول در آب
فرم: پودر ماندگاری: 2 سال
ذخیره سازی مکان خشک سرد

 

اگر نتوانستید محصول مورد نظر خود را در فروشگاه ما پیدا کنید، شاید ما محصول کامل را آپلود نکرده باشیم، لطفاً از طرق مختلف با ما تماس بگیرید.اگر می خواهید محصول مورد نظر خود را سفارشی و پردازش کنید، لطفاً برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

70288-86-7 ایورمکتین API مواد خام استرومکتول پودر سفید ایورمکتین-کلروسولون 1

 

 

 

70288-86-7 ایورمکتین API مواد خام استرومکتول پودر سفید ایورمکتین-کلروسولون 2

ایورمکتین یک عامل ضد انگلی با طیف وسیع است که به طور سنتی بر علیه کرم های انگلی می باشد.این دارو عمدتاً در انسان در درمان انکوسرسیازیس (کوری رودخانه) استفاده می شود، اما در برابر سایر آلودگی های کرم (مانند استرونژیلوئیدازیس، آسکاریازیس، تریکوریازیس، فیلاریازیس و انتروبیازیس) و برخی از بیماری های پوستی انگلی اپیدرمی از جمله گال نیز موثر است.

در دامپزشکی از ایورمکتین علیه بسیاری از کرم‌های روده (اما نه کرم‌های نواری)، بیشتر کنه‌ها و برخی شپش‌ها استفاده می‌شود.با وجود این، برای از بین بردن کنه، مگس، فلوک یا کک موثر نیست.در برابر کرم‌های قلب لارو مؤثر است، اما در برابر کرم‌های قلب بالغ نه، اگرچه ممکن است عمر آن‌ها را کوتاه کند.دوز دارو باید بسیار دقیق اندازه گیری شود زیرا در دوز بیش از حد بسیار سمی است.

 

1. ایورمکتین از مشتقات آبامکتین است.ایورمکتین متعلق به انگل های نیمه سنتزی خوراکی مقاوم به دارو با طیف وسیع است.

2. ایورمکتین بر اکثر نماتدهای مختلف چرخه زندگی تأثیر دارد.

3. ایورمکتین برای کرم های مدور سرگینی که فقط در مجرای روده می ماند اثر دارد.

4. ایورمکتین دارای مهار انتخابی است.

5. ایورمکتین نمی تواند از سد خونی مغزی انسان عبور کند

 

70288-86-7 ایورمکتین API مواد خام استرومکتول پودر سفید ایورمکتین-کلروسولون 370288-86-7 ایورمکتین API مواد خام استرومکتول پودر سفید ایورمکتین-کلروسولون 470288-86-7 ایورمکتین API مواد خام استرومکتول پودر سفید ایورمکتین-کلروسولون 5
 

Xi'an BC Bio-Tech Co., Ltd. در شهر شیان، استان شانشی، چین واقع شده است.این هست یکشرکت بیوتکنولوژی که در تحقیق، توسعه، تولید و فروش حیوانات مشغول استو عصاره های گیاهی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد خام دارویی و واسطه ها.ما تخصصی هستیمدر تولید پودر، گرانول، گلوله، گلوله رهش پایدار، تهیه غذا وپردازش سفارشی nutraceutical، ساخت OEM و پردازش سفارشی.ما نه تنها می‌توانیم پیش‌میکس ویتامین، بلکه اسید آمینه، مواد معدنی، کاروتنوئیدها وپیش مخلوط عصاره گیاهی

 

ما امکانات کامل آزمایشی داریم.و ابزارهای تست پیشرفته پایداری را تضمین می کنندکیفیت محصول از تمام جنبه هاما یک سیستم خدمات فروش کامل داریم، محصولات هستندبه کشورهای سراسر جهان صادر می شود و با کیفیت عالی و خدمات عالی شهرت بین المللی خوبی کسب کرده است.تجارت ما بر اساس صداقت و اعتماد متقابل است.صمیمانه منتظر استقرار باشیدهمکاری طولانی مدت متقابل سودمند و خوب با مشتریان در سراسر جهان.

 

اطلاعات تماس
Linda Cai

شماره تلفن : +8618191272258

WhatsApp : +8618191272258