تماس با ما
James Yang

شماره تلفن : +8618629639278

WhatsApp : +8618629639278

هرج و مرج بازار مواد غذایی سالم سالمندان: نامناسب ، شستشوی مغزی

May 28, 2021

امسال "3.15" ، چن لی خیلی ناراحت بود.او یک پدر شصت ساله چن ژنگلین داشت ، که غذای سالم ده ها هزار دلار پس انداز کرد و در نهایت از دریا برای خودکشی متنفر بود.
"از سال گذشته ، آنها به من دروغ می گویند برای خرید 6 میلیون یوان محصولات بهداشتی ، به همسرم گفت و من می توانم Yuntaishan ، گردشگری شیان ، تا کنون یک مکان رفت ... ... همچنین اجازه دهید من بدون خانواده و آنها یک توافق نامه امضا کردند ، سرانجام ، توافق نامه و ده ها هزار دلار برای بردن. من گول نمی خورم ... ... عضو تاج شما چن ژنگلین.
چن لی و همسرش با در دست داشتن یادداشت خودکشی پدر و چند رسید خرید مواد غذایی بهداشتی ، برای کمک به اداره پلیس ، اداره امنیت عمومی مراجعه کردند."شرکت محصولات بهداشتی و او (چن ژنگلین) توافق نامه ای امضا کردند ، اجازه ندهید که او به خانواده بگوید ، و بعداً توافق نامه ها و فاکتورها برداشته شد ، همچنین شکایت فقدان شواهد قوی است."چن به خبرنگاران آنلاین جوانان روزانه جوانان چین گفت ، پس از این حادثه ، شرکت محصولات بهداشتی که می خواهند با خانواده های خود برای حل و فصل مذاکره کنند.

داده های اداره ملی آمار نشان می دهد که از سال 2009 تا 2015 ، بازار محصولات بهداشتی چین سال به سال گسترش یافته است ، که سالخوردگان به مهمترین گروه های مصرف کننده تبدیل به زمینه مواد غذایی بهداشتی می شوند.برای مدت طولانی ، بسیاری از فروشندگان محصولات مراقبت های بهداشتی برای بدست آوردن ویژگی های روانشناختی افراد مسن ، بی عیب و نقص ، افزایش رایگان ، و از طریق روش های مختلف شروع بازاریابی شستشوی مغزی ، به طوری که قربانیان قدیمی در عمق وجود دارد ، بازار هرج و مرج انتقادات زیادی .

 

 

 

با نام جهانگردی ، بازاریابی خطی از واقعی
یادداشت خودکشی چن ژنگلین را ببینید ، چن لی و همسرش عمیقا پشیمان هستند ، آنها فکر کرده بودند که "این افراد (کارکنان فروش مواد غذایی بهداشتی) تمام روز به پارک سرگردان ، پیرمردهای پچ پچ را در خانه دستگیر می کنند ، اما همچنین اغلب تخم مرغ ، میوه ، تقوای فرزندی می فرستند ، مثل تقلب در پول نیست. "
و چن Zhenglin در مقایسه با ژجیانگ Jiaxing گوان Yingdong به نظر می رسد برخی "خوش شانس".چند ماه پیش ، خرید طولانی مدت مواد غذایی سالم برای سالمندان ، در یک شرکت مراقبت های بهداشتی سفر دریاچه هزار جزیره را ترتیب داد ، اما در راه خونریزی مغزی درگذشت.خبرنگار جوانان چین روزانه آموخته است که شرکت محصولات بهداشتی که در آن ساختمانهای تجاری نیز در کمتر از 10 نوع شرکت محصولات بهداشتی مستقر هستند ، هر روز برای سازماندهی افراد مسن در یک جریان بی پایان به "جلسه" ، "ساختمان بهداشت" نام.(گزارش های مرتبط به "China Youth Daily" در 11 ژانویه ، 2017 نسخه 09 موجودات "ساختمان بهداشت" مراجعه کنید)
یکی از افراد مسن را ترک کرد و دیگری جلوی "سخنرانی برای گرفتن هدیه" سالمندان را با سرعت شرکت های مراقبت های بهداشتی گرفت.از این جزوه ها ، تماس بگیرید ، تا سخنرانی های سلامتی ، سخنرانی های هدیه ، خرید محصولات برای ارسال سفر ... ... در این نوع "شستشوی مغزی" از زیست محیطی بازاریابی مواد غذایی سالم ، عدم توانایی برای تشخیص ، حریص کوچک و مبتلا به مزمن بیماری ها ، افراد مسن اغلب به هدف اصلی بازاریابی تبدیل می شوند.
در چن لی یک کارمند داخلی شرکت بهداشت و درمان از کاربرگ ، نام افراد مسن ، تلفن همراه ، دریافت هدیه و سایر اطلاعات در یک نگاه ، یادداشت زیر را دریافت کرد: "لطفا افراد زیادی (یعنی فروشنده برای شرکت در بهداشت محصولات مراقبتی برای فروش پیرمرد بسیار کم خواهد بود - روزنامه نگاران توجه می کنند) ، برای تعیین پیش از تماس ، هرچه ضامن بهتر باشد برنامه با "گرم کردن" و "سفر روزانه" و "دو روزه پر می شود تور "و سایر تنظیمات.
"ما از افراد مسن خواسته ایم قبل از اینکه آنها در مورد بازاریابی در چه بیماری هایی بیشتر تحقیق کنند ، برای بزرگتر کردن بیماری وحشتناک سالمندان ، گفتن چه درمانی رایج است."سال گذشته در شبکه قدیمی چینی در ترویج غذای بهداشتی یان باران به جوانان چینی گزارش داد که دو فروش آنلاین از "روال" اصلی بازاریابی آنها: "یکی مطابق با این شرکت است که لیست بزرگی از لیست را ارائه می دهد ، به افراد مسن دعوت نامه ، هدیه رایگان ، و اجازه دهید آن را پر کنید جدول اطلاعات شخصی است.
یان Xiaoyu گفت ، در "مهمان" (اصطلاحات اصطلاحات صنعتی ، یعنی ابتدا با افراد مسن نزدیکتر به احساسات ، و سپس دسترسی بیشتر به اطلاعات شخصی تنظیم شده برای گرفتن یک تاریخچه ، از این فرصت استفاده کرد و آنها را به شرکت در بازاریابی دعوت کرد - روزنامه نگاران) مرحله ، کارکنان فروش اغلب از طریق چت از اوضاع جسمی مسن پرسیدند ، هیچ آگاهی بهداشتی وجود ندارد ، واحدهای بازنشستگی ، و غیره ، شرایط را فراهم می کند اجازه می دهد تا آنها را به ثبت نام ، و "گردشگری رویداد اصلی است" ، به طوری که هم "دسترسی به اطلاعات افراد مسن" ، بلکه "توسعه مشتریان جدید".با توجه به تجربه خود ، پس از احساس راه هموار ، "وجود دارد بازنشستگی ، خرید مواد غذایی سالم بهترین پیرمرد برای شروع ، به خصوص زن و شوهر برای رفتن."
محصولات مراقبت های بهداشتی شرکت از طریق بازاریابی "معمول" ، گام به گام تضعیف گروه های مسن از انواع مختلف محصولات بهداشتی ، توانایی تشخیص.همانطور که دوربین مداربسته "3.15" قرار گرفتن در معرض مهمانی ، شرکت بیوتکنولوژی Wuhan Lok Biling ، شرکت بیوتکنولوژی Hubei Guozhi Albert و پنج شرکت دیگر فروش مواد غذایی بهداشتی "دقیق" برای به دست آوردن ضعف افراد مسن هستند ، با بیشترین رویکرد "بازاریابی" ( از طریق روش های مختلف برای به دست آوردن اطلاعات مصرف کننده ، تجزیه و تحلیل و ادغام پس از ایجاد پایگاه داده ، و سپس استفاده از فرم جلسات سازمانی ، غربالگری مصرف کنندگان هدف بازاریابی هدف - خبرنگار توجه) مواد غذایی.Weihai A شرکت های بیوتکنولوژی Weier حتی با استفاده از آمار داده های بزرگ ، نشان داد که استفاده از روش "دسته تخم مرغ" ، آسان ترین "انعطاف پذیری" سالمندان برای شرکت در بازاریابی خواهد بود.
وکلای وکلای انجمن بهداشت چین گائو بینبینگ گفت که کلاهبرداری گفتگوهای بهداشتی مربوط به نقض حق شناختن از حقوق مصرف کنندگان مسن ، حقوق مالکیت و حتی بدتر از آن ، نقض جدی حقوق بهداشتی مصرف کنندگان است.
"ژنگ Jianlong ، مدیر مرکز تغذیه طولانی چینگدائو Zhengyong ، به خبرنگاران گفت که شکل فعلی فروش مواد غذایی سالم در قالب فروش مواد غذایی بهداشتی در قالب فروش مواد غذایی سالم ، تنوع ، سالمندان آسان است ، بنابراین کودکان باید بیشتر نگران زندگی قدیمی والدین خود باشند و شکاف مبادله را از بین ببرند.
غذای سالم عملکرد درمانی ندارد
قرص های تراکم استخوان ، محلول خوراکی بنفش Fu FDP را افزایش دهید ... ... چن لی اکنون فقط خاطرنشان کرده است که بدن همیشه سالم بوده و پس انداز بازنشسته فروشنده مواد غذایی بهداشتی را برای خرید این محصولات ناشناخته صرف کرده است.
"من مدتها پیش به آنها گفته ام كه ​​غذای سالم كائوپو نیست ، اما پدر من یا اغلب به یك ملاقات می رود و این محصول را مصرف می كند ، بیشتر به این دلیل كه مادرم فشار خون بالا دارد."وی به خبرنگار China Youth Daily به صورت آنلاین گفت ، "همه ما می خواهیم ، به هر حال ، خوردن غذای سالم هیچ فایده ای ندارد و هیچ ضرری ندارد ، و بعداً س notال نکرد.
خواهد شد با محصولات غذایی بهداشتی مخلوط شده است ، بسیاری از افراد مسن به خرید مواد غذایی سالم یکی از اشتباهات اصلی است.مطابق با مفاد سازمان غذا و داروی دولتی ، تصویب مواد غذایی بهداشتی ذکر شده را تأیید کرد ، باید مانند "کلاه آبی کوچک" آرم واحد "کلمه سلامت ملی" داشته باشد ، و غذای سالم رابطه منحصر به فردی بین شماره تأیید دارد ، به عنوان نشانه ای از شناسایی مواد غذایی سالم منظم توسط مصرف کننده.با این حال ، خبرنگار China Youth Daily در تحقیقات دریافت که هنوز تعداد زیادی از تولیدکنندگان مواد غذایی بهداشتی در این مارک و تأثیر قوانین و مقررات مربوطه برای بازی "لبه توپ" در اطراف آرم "کلمه مواد غذایی ملی" وجود دارد. سر و صدا کردن.بخشی از شرکت های تولید ریخته گری "کلاه آبی کوچک" به منظور کاهش هزینه ها ، برای به دست گرفتن بازار ، تولید محصولات غذایی بهداشتی تایید شده به توزیع کنندگان شخص ثالث ، ساخت همان شماره تأیید غذای سالم و حتی تعدادی از محصولات مارک ، در و زیر بازار مواد غذایی سالم کاملاً کیسه ای مخلوط است.
در سال 2013 ، سازمان غذا و دارو دولتی "در مورد تنظیم بیشتر نظارت بر مواد غذایی بهداشتی و مدیریت سرکوب موارد غیرقانونی مربوط به اخطار (پیش نویس)" را منتشر کرده است ، که طبق آن ماده 4 نباید تولید ، کار و واردات OEM را انجام دهد. غذای سالم در ژوئیه 2016 ، سازمان غذا و داروی دولت ، "رویکرد مدیریت ثبت و پر کردن مواد غذایی سالم" (از این پس "اقدامات" نامیده می شود) به طور رسمی اجرا شده است ، که ماده 60 اشاره کرده است که "همان شرکت ممکن است از همان استفاده نکند فرمول ثبت یا ثبت نامهای مختلف غذای سالم "، یک دسته فقط می تواند با یک ماده غذایی سالم مطابقت داشته باشد ، از منبع برای جلوگیری از پدیده" OEM ".
علاوه بر این ، "رویکرد" این است که برچسب مواد غذایی سالم ، محتوای اصلی کتاب نباید ضمنی باشد یا نشان می دهد که پیشگیری از بیماری ، درمان و سایر عملکردهای مصرف کنندگان گمراه کننده ، نام مواد غذایی بهداشتی نباید حاوی اعضای بدن انسان و کلمات دیگر باشد .و برخی از شرکت های تولیدکننده مواد غذایی بهداشتی برای فروش محلول غذایی Cordyceps sinensis ، افزایش قرص های تراکم استخوان و غیره ، هنوز در بسته بندی "مهار تومور" و "افزایش تراکم استخوان" و سایر اثرات مشخص شده است ، مرزهای مواد غذایی سالم و دارویی را تار می کند.بازار بسیاری از ترکیبات مواد غذایی سالم و مواد تشکیل دهنده وجود دارد استفاده غیرقانونی از شرایط.
گوانگژو منطقه Huangpu ، سطح پایین مراقبت های بهداشتی نیز یکی از قربانیان مواد غذایی بهداشتی است.بر اساس گزارش های اخبار دوربین مداربسته ، به دلیل گوش دادن به تبلیغات شرکت غذای بهداشتی ، از فشار خون بالا رنج می برد ، مینگ دهان مینو اسید آمینه اسید با مجوز Ganoderma lucidum و سایر مواد غذایی بهداشتی را مجوز داد ، اما هیچ تأثیری نداشت ، اما 16000 یوان پس انداز کرد.
از آنجا که درمان بیماری مزمن سالمندان به معنای چرخه طولانی تر ، بی اثر است ، بسیاری از افراد مسن برای دیدن مشکل به بیمارستان می روند ، اما به تأثیر تبلیغات مواد غذایی سالم اعتقاد دارند.
آیا درمان مواد غذایی مراقبت های بهداشتی پایه علمی دارد؟قانون ایمنی مواد غذایی ایجاب می کند که مواد غذایی سالم باید روی بسته بندی علامت گذاری شده باشد "این محصول نمی تواند دارو را جایگزین کند" تا دارو را از اثربخشی آزمایش تشخیص دهد.
اما بسیاری از افراد مسن این موضوع را درک نمی کنند.دانشگاه شانگهای Jiaotong وابسته بیمارستان مردم بیمارستان ششم داروساز افسر داروخانه Yao Yaohua در مصاحبه ای با رسانه ها به یاد می آورد که او با بیماران فشار خون بالا روبرو شده بود فقط مواد غذایی سالم از دارو استفاده نمی کند ، نتایج فشار خون بیمار نمی تواند کنترل کند ، بسیار خطرناک است ، اگر نه تحت هدایت مواد غذایی سالم تحت هدایت آسیب کم نیست.
همین قیمت مواد غذایی بهداشتی بسیار متفاوت است
بنابراین چن لی و همچنین قیمت مواد غذایی سالم احساس گیجی می کنند.مانند پدرش نزدیک به ده هزار یوان برای خرید "کارت شائولین برای افزایش قرص های تراکم استخوان" ، بسته بندی محصول با علامت "قیمت خرده فروشی ملی متحد سال 1990 یوان ، فروش آنلاین نیست" ، اما تجارت در اینترنت به یک دهم وجود دارد از قیمت فروش.بر اساس گزارش ، واقع در گوانگژو ، گوانگدونگ Daoshan شرکت مواد غذایی ، آموزشی ویبولیتین طولانی مدت "سوپر مارکت مواد غذایی سبز" به افراد مسن به فروش بره موم با قیمت بالا و سایر مواد غذایی بهداشتی ، یک بره موم کمتر از 200 یوان ، بالاترین قیمت تا 20،000 یوان ، قیمت 100 بار تبدیل شده است ...
فاصله بین قیمت مواد غذایی سالم ، در بازار عمده فروشی بسیار رایج است.
"این بطری کپسول نرم کلسیم ویکتوریا D ، قیمت عمده فروشی به شما 15 یوان در بازار به فروش 68 یوان ، افراد مسن به طور کلی 4 ماه بخورند تا موثر باشد."منطقه Fengtai در پکن بازار آفتاب بازار مواد غذایی بهداشتی عمده فروشی ، بیش از دوازده تجهیزات پزشکی ، فروشگاه عمده فروشی مواد غذایی بهداشتی ، فروشگاه پر از اندازه های مختلف تجهیزات پزشکی با نام تجاری ، مواد غذایی بهداشتی و مکمل ، بسیاری از محصولات کپسول تک بطری قیمت عمده فروشی در 20 یوان جمع شده است. از بالا تا پایین.در اینجا برخی از مالکین که ادعا می کنند نماینده توزیع کننده تولید کننده مواد غذایی سالم هستند ، داروخانه ها نیز از اینجا برای خرید هستند.
یان Xiaoyu گفت که شرکت خود را برای ترویج محصولات غذایی سالم به طور کلی از نام تجاری شنیده نمی شود ، اغلب بیش از ده برابر افزایش قیمت.در سیستم تبلیغات اطلاعات اعتبارات سازمانی ملی ، اکثر تولیدکنندگان محصولات بهداشتی سوابق تجاری غیرقانونی ندارند ، اما به دلیل اوضاع تبلیغات دروغین مجازات شده اند.
خبرنگار China Youth Daily در مصاحبه دریافت که خریداران اغلب شهرت محلی داروخانه را برای خرید غذای سالم انتخاب می کنند ، "منبع کوچک داروخانه مشخص نیست ، کیفیت داروخانه های تجاری باید تضمین شود."حتی در همین صورت ، همان نوع غذای سالم ، در بازار ، داروخانه ها ، بیمارستان ها نیز قیمت های مختلفی دارند.
دلایل این اختلاف قیمت چیست؟از تولید ، تیراژ تا فروش ، چه عواملی بر قیمت گذاری نهایی تأثیر می گذارند؟پزشکان صنعت غذای بهداشتی قبل از چنگ یوهانگ گفتند: "حق بیمه غذایی همه تولید کنندگان نیستند. کانال ، ترمینال و غیره از سودهای کلان". پزشک سابق انکولوژی ، اکنون در یک مشاور پزشکی پزشکی اینترنت پزشکی لی تیانل کار می کند همچنین نشان داد که "نسبت به صنایع دیگر ، گردش محصولات بهداشتی درمانی نسبت نسبت قیمت نهایی اغلب بیش از نیمی است ، تمام جنبه های کانال هزینه و خرید داروخانه یکسان نیست.
مدیر اجرایی انجمن طب سنتی چینی چین ، در بخش داروسازی بیمارستان جیشویتان پکن به عنوان مدیر داروسازان متخصص پزشکی چینی ژائی شنگلی در روزنامه جوانان چین روزانه بوده است · خبرنگار جوانان آنلاین اذعان کرد که آستانه تولید غذای سالم کمتر از دارو ، گردش سود حاصل از تنظیم بازار از نتایج اجتناب ناپذیر است ، اما کمبود "افزایش سود" وجود ندارد.وو Qiong ، که در فروش محصولات پزشکی مشغول است ، بیشتر توضیح داد که "بازار فروشنده در صنعت محصولات بهداشتی بسیار رقابتی است ، تولید کنندگان نیاز به ارتقا هزینه موارد فوق" ، مالیات و امتیازات مختلف و قیمت های دیگر عوامل انعطاف پذیر و به دست آوردن کنترل واحد دشوار است.
12358 کارمندان پلت فرم نظارت بر قیمت گفتند که در حال حاضر آزادسازی قیمت گذاری مواد غذایی بهداشتی ملی ، تنظیم شده توسط بازار ، "کسانی که قیمت گذاری می کنند ، هیچ بالاترین قیمت و نه پایین ترین قیمت وجود ندارد. بازرگانان قدرت قیمت گذاری دارند ، مصرف کنندگان این گزینه را دارند.
سازمان غذا و داروی پکن یک بلافاصله صادر کرده است ، مصرف کنندگان علاوه بر بررسی علائم و مدارک تأیید ، غذای سالم را نیز خریداری می کنند ، اما همچنین به دقت به بسته بندی نام کارخانه ، سایت ، تلفن ، تاریخ تولید ، تاریخ انقضا و مناسب نگاه می کنند فاکتور و اسناد مربوطه را خریداری کنید.
کارشناسان به نهادهای نظارتی توصیه می کنند که برای نمونه برداری و مجازات در صنایع غذایی بهداشتی تلاش کنند
چن ژنگلین تقریباً دو هفته پس از مرگ ایستگاه پلیس محلی در میانجیگری ، چن لی و همسرش سرانجام برای حل و فصل مسائل جبران خسارت به شرکت صنایع بهداشت و سلامت ، آموزشی ویبولیتین مراجعه کردند.خبرنگار روزانه جوانان چین از اداره غذا و داروی استان شاندونگ مطلع شد که اداره تجارت و صنعت محلی ، اداره امنیت عمومی و سایر بخشهای عملکردی و مقامات نظارتی درگیر و تحقیق کرده اند ، اما هیچ مدرکی دال بر این که این حادثه متعلق به بهداشت است وجود ندارد. مسائل مربوط به کیفیت و ایمنی غذا
و ژجیانگ Jiaxing سالمندان گوان Yingdong پس از مرگ خانواده های خود تنها 1 میلیون هزینه های درمانی شرکت محصولات بهداشتی دریافت کرده است.توسط شرکت بیمه شناسایی شده است ، زیرا افراد مسن در اثر خونریزی مغزی فوت کرده اند ، نه یک گروه بیمه حوادث ، نمی توانند ادعاهای شرکت بیمه را دریافت کنند.
در سال های اخیر ، افراد مسن در چین به دلیل محصولات مراقبت از سلامت قربانیان بازاریابی ، شواهد به عنوان یک مانع در برابر حقوق مصرف کننده است.دفاع از یک طرف دشوار است ، طرف دیگر ، در دو سال گذشته ، شکایات مصرف کنندگان در مورد مواد غذایی سالم هنوز به طور تصاعدی در حال رشد است.
طبق آمار منتشر شده توسط انجمن مصرف کنندگان چین در ابتدای سال ، تعداد شکایات مربوط به "غذای سالم" و "محصولات مراقبت های بهداشتی" در سال 1816 دریافت شده است ، در مقایسه با 8749 مورد ، 188 درصد افزایش نسبت به سال 2015 ، که بیشتر از "کیفیت" و "تبلیغات کاذب" شکایت کرد ، "کیفیت" و "قیمت" شکایات بیش از بارزترین رشد در سال 2015 است.
قانون جدید ایمنی مواد غذایی ، که به طور رسمی در اکتبر 2015 ارائه شد ، الزامات سختگیرانه تری را در ثبت ، تشکیل پرونده ، بهره برداری و نظارت بر محصولات غذایی سالم اعمال کرد.طبق اعلام سازمان غذا و دارو در اوایل سال جاری ، داده های نمونه برداری از سال 2014 تا 2016 ، از جمله غذای سالم و مواد افزودنی غذایی ، از جمله 9 دسته نرخ عبور از نمونه گیری مواد غذایی سال به سال افزایش یافته است که از این تعداد نرخ عبور از نمونه بهداشتی سال 2016 98.1 است However با این حال ، جامعه هنوز به تجارت بازرگانی غیرقانونی از طریق تولید کانال خاکستری ، فروش مواد غذایی سالم ، اخلال در بازار ادامه می دهد.
چگونه خارج از معضل نظارتی می توانیم بازار مواد غذایی سالم را بیشتر کنترل کنیم؟به بخشها و کارشناسان مربوطه از محبوبیت دانش ، نظم و انضباط شرکتی ، نظارت بر بخش ، بهبود تشخیص و محیط درمان و غیره توصیه می شود.
"غذای سالم قابل خوردن نیست ، وضعیت جسمی هر فرد متفاوت است ، حتی با علائم مشابه ، درمان خاص از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، بیمار برای رفتن به یک بیمارستان عادی برای درمان است."متخصصان طب چینی Zhai Shengli در تئوری بهداشت ما "بحث غذا و دارو همولوگ" را مطرح کردند ، بسیاری از کشورها جایگاه غذای سالم را به عنوان مکمل های غذایی قرار می دهند ، که برای مصرف کنندگان مواد غذایی بهداشتی و بهداشتی در داروهای گیج کننده آسان است ، برخی از شرکت های بیوتکنولوژی به تبلیغات دروغین ، گمراه کردن مصرف عمومی ، وجهه فاسد صنایع غذایی بهداشتی.بنابراین ، "در فعالیت های سالمندان محبوبیت غذای سالم و دانش علمی علمی ، ضروری است."
از دیدگاه صنایع غذایی بهداشتی ، ژای شنگلی گفت ، "منبع نسخه ، ترکیب محصول و فرآیند تولید کلید تعیین محاسن محصول است" ، باید تولید محصولات از منبع را به شدت کنترل کند ، در فرمول ، پردازش و سایر جنبه های بررسی دقیق.
متخصص تغذیه ژنگ یولونگ بر اهمیت تقویت صنعت خود انضباطی تأکید کرد ، انجمن ملی تغذیه و بهداشت مواد غذایی و سایر سازمان های مدیریت صنعت باید نظارت داخلی را شروع کنند.ژنگ Yulong همچنین پیشنهاد کرد: "سازمان غذا و دارو ، بخش تجارت باید از برچسب ، تبلیغات ، فروش و سایر جنبه های نمونه برداری باشد ، اپراتورهای غیرقانونی در معرض قرار بگیرند ، ایجاد" لیست سیاه "، مجازات ها را افزایش دهند ، به طوری که تجار بد جرات جعل ندارید. "
"" فروش خواهد کرد "خرید محصولات برای ارسال سفر" و سایر فروش ها در تبلیغات اغراق آمیز دروغین ، نه در آدرس مجاز فروش و سایر اقدامات غیرقانونی مورد توجه مقامات نظارتی غذا و دارو است. "سازمان غذا و داروی پکن و بهداشت و درمان محصولات بهداشتی ثبت نام و نظارت بر مواد غذایی در چین گزارش خبرنگار روزانه جوانان در آنلاین گفت ، در نظارت بر کار خواهد شد "فروش" مکان های پنهان ، محل انتقال سریع ، "یک شات برای یک مکان" روبرو می شوند نظارت بر وضعیت ، غذا و دارو در تمام سطوح بخشها به رسانه ها ، کلاسهای جامعه و سایر اشکال غذای سالم برای ترویج تعریف و هشدار مصرف ، که همچنین جامعه را ملزم به همکاری می کند ، پایبند هستند.
در توسعه مرکز تحقیقات توسعه شورای دولتی ، مدیر اصلی انستیتوی اقتصاد بازار ، نظر کمیته متخصص انجمن مصرف کننده رن زینگژو ، تمرکز بر تحقیق و مبارزه لازم است ، اما تمرکز کار حمایت از مصرف کننده باید بیشتر در ساخت سازوکار طولانی مدت ، مانند تقویت قانون ، بهبود یکپارچگی سازوکار پرونده مقامات نظارتی ، از طریق همکاری چند جانبه ، همکاری دفاع اجتماعی
اخیراً ، China Youth Daily ، خبرنگار China Youth Online از سازمان غذا و دارو دولتی آموخته است ، برای محصولات غذایی ، تولید و مدیریت ، اطلاعات تبلیغاتی و سایر کلاهبرداری ها برای توسعه "رویکرد تحقیق در مورد کلاهبرداری ایمنی مواد غذایی" ، به جامعه مشاوره شده است ، نسخه آیندهمطابق با این ماده ، در آینده ، به شبکه ، تلفن ، تلویزیون ، رادیو ، سخنرانی ها ، جلسات و غیره